Kocaeli (İzmit, Gebze) Dedektif Bürosu

Özel dedektif seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Özel dedektif seçerken dikkat edebileceğiniz bir ölçü yok çünkü Türkiyede bir özel dedektiflik yasası yok .Öncelikle avukatınıza danışmanızı tavsiye ederiz. Sözleşme yapmadan fatura kestirmeden hiçbir hizmet talep etmeyiniz.


Her isteyen özel dedektif olabilir mi?

Şu anki yasal mevzuatta Maalesef herkes özel dedektiflik yapabilir. Mesleki yasa çıktığı zaman tabiki şartları olacaktır.


Firmalar Özel Dedektiflere Ne Tür Sorunlar İçin Başvurur?

Her Türlü Sorunu yaşayabilir firmalar. Özellikle Dolandırıcılık vakaları , yaptığı iş itibariyle sektörel olarak çeşitli ceza hukukuna göre suç olan konularda zarara uğrayan firmalar. Özellikle yabancı sermayeli şirketlerde sanayi casusluğuna karşı hizmetler talep edilmektedir. Öncelikli şartımız taleplerin mevcut yasalara uygun olması gerekmektedir.


Özel dedektife en çok kimler başvurur?

Potansiyelimizin büyük bölümünü boşanma davalarındaki taraflar oluşturmaktadır. Uyuşturucu tehlikesinin tv kanallarında ön planda olduğu günlerde çocuklarının uyuşturucu kullanıp kullanmadığını öğrenmek isteyen ebeveynler, sonuç olarak bir özel dedektife ihtiyacı olan sorunlarını kendilerini çözemeyen herkes başvurabilmektedir.


Özel Dedektif Hangi Hizmete ne kadar ücret talep eder?

Net cevap vermek çok zor çünkü çok değişkendir. Sorunlarınıza göre çalışmayı planlar ve ona göre ücret belirlenir.


Özel Dedektif Çocuğunu araştırmak isteyen ailelere nasıl hizmet verir?

Çocuğunuzun bulunduğu ortam yanındaki kişiler nerede kaldığı hangi mekanları gezdiği zararlı alışkanlıkları olup olmadığı belirlenir. Bu tür çalışmalar kişiye özel çalışmalardır sorun ne ise ona göre bir çalışma planlanır ve yapılır.

Translation

English French German Italian Portuguese Russian Spanish